• Projekt športových tried

• PROJEKT ŠPORTOVÝCH TRIED

Projekt v školskom roku 2010/2011 zahŕňal 5 športových tried, ktoré navštevovalo 64 žiakov. O koordináciu projektu sa starala rada ŠT.

Informácie:

Mužstvo žiakov účinkuje v II. slovenskej žiackej futbalovej ligy.

V roku 2011 – postup do I. slovenskej žiackej futbalovej ligy.

Športová príprava – futbal – futsal počas vyučovania v predmete.

Športová príprava i popoludní – futbalové, futsalové tréningy (ŠSZČ).

Zabezpečená odborná príprava – kvalifikovaní učitelia (4) – na telesnú výchovu a športovú prípravu s odpovedajúcou trénerskou licenciou.

V zimno-jarnom období halové turnaje a prípravné zápasy.

V školskom roku - 2 športové sústredenia – Západné Tatry /prípravné zápasy, športová príprava, relaxácia – Tatralandia – L. Mikuláš/.

Žiak sa môže stať hráčom FK – Belá, resp. hosťovať v tomto klube, alebo hrať za materský klub.

Poplatok rodičov ročne – 34 €,  v každom polroku školského roka /17/.

Talentové skúšky – máj 2011

Žiakmi športových tried môžu byť žiaci, ktorí navštevujú individuálne športy – škola vytvorí podmienky na základe požiadaviek rodičov.

Zvýšená norma stravovania na obed (MŠ SR) z 0,96 € na 1,20 € od 1.1.2011