• Zbierka - BIELA PASTELKA

• Dňa 19.9.2024 (vo štvrtok) sa na našej škole zapojíme do verejnej zbierky na podporu nevidiacim a slabozrakým -  Biela pastelka. Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života. Budeme vďační za každý dobrovoľný príspevok.

Deviataci

bielapastelka.sk/wp-content/uploads/2024/08/BP2024_TV_spot.mp4

• Zoznam krúžkov v školskom roku 2024/2025

• Vážení rodičia, milí žiaci,

aj v tomto školskom roku škola ponúka v popoludňajších hodinách krúžkovú činnosť. Pani učiteľky rozdajú žiakom prihlášky v škole a žiaci v prípade záujmu prinesú do konca týždňa prihlášku podpísanú rodičom.

Zoznam krúžkov nájdete TU .

• Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025

• Naša základná škola po dvojmesačných prázdninách opäť otvorila svoje brány. Žiaci sa oddýchnutí vratili do školy, kde ich prvý deň privítal pán riaditeľ a ich učitelia. Pre našich najmenších prváčikov sa začína nové obdobie života. Prajeme im, aby sa na našej škole cítili príjemne a boli úspešní pri zvládaní školských povinností.  Dúfame, že tento školský rok bude pre našich žiakov obohacujúcim obdobím, počas ktorého nebude chýbať chuť a energia do štúdia, aby sme o desať mesiacov mohli s radosťou a hrdosťou povedať, že sme to zvládli.

• Riaditeľské voľno - ZŠ

• Riaditeľ Spojenej školy, Oslobodenia č. 165, Belá  udeľuje žiakom základnej školy dňa 09.09.2024 riaditeľské voľno z prevádzkovo-technických dôvodov. Žiaci, ktorí navštevujú základnú umeleckú školu, vyučovanie v ZUŠ prebieha podľa rozvrhu.

Riaditelske_volno_.pdf

• Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025

• Vážení rodičia, milí žiaci,

vedenie Spojenej školy v Belej oznamuje, že slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025 bude dňa 2.septembra 2024 (pondelok) o 8:30 hod. pred budovou základnej školy.

Po slávnostnom otvorení školského roka 2024/2025 pôjdu žiaci so svojimi triednymi pani učiteľkami do tried, kde budú informovaní o organizácii nasledujúcich vyučovacích dní.