• Voľby členov do Rady školy pri Spojenej škole Belá

- konali sa na základe výzvy, ktorú vyhlásila Obec Belá ako zriaďovateľ Spojenej školy Belá

- trvali od 19.04 do 21.04.2021

Voľby zástupcov pedagogických zamestnancov ZŠ a MŠ sa uskutočnili 19.04.2021 v budove ZŠ od 10.30 do 15.00 hod.

- počet zúčastnených voličov 47, čo bola nadpolovičná väčšina pedagogických zamestnancov školy

- bolo iba jedno kolo volieb

- volili sa dvaja členovia: 1 zástupca za ped. zamestnancov ZŠ a1 zástupca za  ped. zamestnancov MŠ

- na základe prihlášok boli navrhnutí 2 kandidáti, ktorí boli aj zvolení:

Mgr. Mária Bielková  za ZŠ - získala 41 platných hlasov zo 47

Mgr. Petra Dendisová za MŠ - získala 43 platných hlasov zo 47

Voľby zástupcov ostatných zamestnancov Spojenej školy Belá sa uskutočnili 19.04.2021 v budove ZŠ od 15.00 do 15.30 hod.

- počet zúčastnených voličov 15, čo bola nadpolovičná väčšina ostatných zamestnancov školy

Mgr. Katarína Zuziaková  - získala 15 platných hlasov z 15

Voľby zástupcov rodičov ZŠ sa uskutočnili 20.04.2021 v budove ZŠ od 16.00 do 16.30 hod.

- počet zúčastnených voličov 17, čo nebola nadpolovičná väčšina oprávnených voličov - rodičov žiakov školy

- boli dve kolá volieb

- volili sa dvaja členovia

- na základe prihlášok boli navrhnutí 2 kandidáti, ktorí boli aj zvolení:

Ing. Gabriela Gabajová - získala 17 platných hlasov zo 17

Ing. Peter Majer - získal 16 platných hlasov zo 17

Voľby zástupcov rodičov MŠ sa uskutočnili 21.04.2021 v budove MŠ od 07.00 do 08.00 hod.

- počet zúčastnených voličov 59, čo bola nadpolovičná väčšina oprávnených voličov – rodičov žiakov MŠ

Lucia Kuťová - získala 57 platných hlasov z 59

Voľby zástupcov rodičov ZUŠ sa uskutočnili 21.04.2021 v budove ZUŠ Nižné Kamence od 16.00 do 16.30 hod.

- počet zúčastnených voličov 8, čo nebola nadpolovičná väčšina oprávnených voličov - rodičov žiakov ZUŠ

- boli dve kolá volieb

Mgr. Mária Pősová - získala 7 platných hlasov z 8